Reference zákazníků

Děkujeme za nádherné fotky. Jsme velmi spokojeni s Vaší prácí, profesionalitou a trpělivosti. Pan Pavlíček je milý fotograf, který má pro zachycení těch pravých okamžiků opravdu cit. Perfektně si umí hrát se světlem a stínem. Vždy přijedeme bez představy a za pár dní dostáváme fotky, ze kterých nám vždy spadne brada. Ví v jakém postavení a konstelaci budou fotky opravdu perfektní. Jsme moc rádi, že jsme našli fotografa, který dělá svou práci tak pečlivě a precizně. Vždy se už budeme vracet na stejné místo – před objektiv fotografa pana Pavlíčka! 🙂

Lenka Vaňhalová

 

 

 

 

Nejlepší nymburský fotograf. Žádnej kýčař.

Ladislav Kutík

 

 

 

 

 

 

S panem Pavlíčkem jsme prožili velmi příjemné odpolední fotografování na zámku Mcely. I jeho zásluhou budeme s radostí vzpomínat na rodinnou oslavu, kterou jsme naplánovali do tohoto romantického prostředí. Pan Pavlíček dokázal navodit pohodovou atmosféru, zvolit citlivý přístup ke všem členům rodiny (včetně našeho psa:-) ) a výsledek opravdu stojí za to. Během pár dní jsme obdrželi nádherné fotografie nad kterými při jejich prohlížení zavládlo obrovské nadšení.

Robert Čech

 

 

 

 

Výborná spolupráce s panem fotografem, překrásné svatební fotky! Je to profík, vřele doporučujeme! 

Petra a Matěj

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za skvělý přístup i krásné fotky. 

Petra Kopečná

 

 

 

 

 

 

Petr mě poprvé fotil při školním focení, později jsem ho zvolila na focení mého maturitního plesu, jako svatebního fotografa a naposledy nás s manželem zvěčnil na 10. výročí. Mezi těmito velkými událostmi jsme v ateliéru i mimo něj nechali několikrát vyfotit děti, prarodiče, jednou dokonce i celou generaci rodiny v počtu 16 lidí. A všechno dopadlo na výbornou. Velmi oceňuji otevřený a pozitivní přístup, focení s úsměvem, vysokou kvalitu fotek a neomezené možnosti ve výběru rozměrů tisku.

Takže se těším zase někdy příště.

Petra Škarecká

 

 

 

PANA fotografa Petra Pavlíčka ? můžu z celého srdce doporučit. Naše první setkání a focení bylo v roce 2010 u příležitosti naší svatby a následně narození našeho prvního syna. Od té doby navštěvujeme ateliér každý rok a každé rodinné focení je moc fajn, plné legrace a fotky jsou vždy originální. Před objektiv tohoto profesionála by se měl každý postavit, moc děkujeme za výbornou spolupráci a těšíme se na další… ?

Hanka Bucková

 

 

 

 

U pana fotografa Petra Pavlíčka jsme byli s přítelem pouze jednou, ale určitě ho někdy navštívíme znovu. S průběhem focení, cenou, i s fotkami jsme byli maximálně nadšení. Pan fotograf byl velice ochotný a dokonce jsme se fotili ještě déle, než jsme měli, a přitom jsme focení dostali za stejnou cenu. Fotografie pak pan Pavlíček dovezl osobně do Mladé Boleslavi ve velkém formátu a skvělé kvalitě.

Hanka Kryšpínová

 

 

 

 

Milý přístup, krásné fotografie.
Dostala jsem poukaz na foceni do ateliéru k narozeninám, skvělý dárek, doporučuji ☺️

Aneta Šmídová

 

 

 

 

 

Děkujeme moc za nafocení titulní strany obálky knihy a portrétů. Pan Pavlíček je nekonečně trpělivý člověk, zvládne s úsměvem a humorem i takové situace, když mu po ateliéru pobíhají pes, kočka, malé děti a na pracovní stůl mu sypeme mouku a válíme tam těsto 🙂 Moc děkujeme!

Iva Gecková a Ája Drahokoupilová

 

 

 

 

 

 

 

Další hodnocení našeho fotostudia na našich FB stránkách

napsat referenci