Svatební foto

ceník

Nechci zde pouze stroze sepsat pár variant fotografování, každý si svůj velký den plánuje po svém a já jsem připraven se přizpůsobit Vašim požadavkům. Berte tedy níže sepsané varianty jako vodítko, které Vám napoví, co vše je možné a za kolik v mém fotoateliéru. Ideální je předsvatební schůzka ve studiu s ukázkami nafotografovaných svateb, tištěných fotografií, sdělení Vaší představy a v neposlední řadě také osobní setkání, abychom se před svatbou trochu poznali 🙂 Oproti drtivé většině svatebních fotografů Vám nabízíme i tištěné fotografie a v uvedených cenách jsou již započítané! U celodenního fotografování dokonce dostáváte i svatební fotoobraz, který si ze zhotovených záběrů sami vybíráte. Pochopitelně, že jsou záběry upravené a retušované.

Těší se na Vás  Petr

 

1) FOTOGRAFOVÁNÍ PŘÍJEZDU NA OBŘAD, OBŘAD, PORTRÉTOVÁNÍ SVATEBČANŮ

60 tištěných fotografií formátu 13×20 cm

DVD se všemi zhotovenými záběry (300-600) v max. rozlišení (potisk + obal)

cca 1,5 hodiny

cena 4 900 Kč 

 

2) FOTOGRAFOVÁNÍ PŘÍPRAV, PŘÍJEZDU NA OBŘAD, OBŘAD, PORTRÉTOVÁNÍ SVATEBČANŮ, ZAČÁTEK HOSTINY

90 tištěných fotografií formátu 13×20 cm

Flash disk se všemi zhotovenými záběry (500-800) v max. rozlišení

cca 4 hodiny

cena 7 900 Kč

 

3) FOTOGRAFOVÁNÍ PŘÍPRAV, PŘÍJEZDU NA OBŘAD, OBŘAD, PORTRÉTOVÁNÍ SVATEBČANŮ, HOSTINA, VOLNÁ ZÁBAVA, PRVNÍ TANEC, … celý den plný emocí 

110 tištěných fotografií formátu 13×20 cm

fotoobraz 40x60cm

Flash disk se všemi zhotovenými záběry (800-1300) v max. rozlišení

cca 9 hodin

cena 11 900 Kč

 

DOPRAVA 6 Kč/km

Toto jsou tři nejčastější typy objednávek u našeho fotoateliéru, pochopitelně není problém měnit počet i formát fotografií nebo celkový čas fotografování dle Vašeho přání.