Svatební portfolio – co mě odlišuje?

Zámek CtěniceJe hodně hledisek podle čeho se rozhodujete a vybíráte svatebního fotografa a já jsem po mnoha letech, stovkách nafotografovaných svateb a tisících hodinách strávených upravováním svatebních záběrů dospěl k tomu, že budu dělat některé věci jinak než konkurence! Lépe!

  • předám Vám nejen vybrané a retušované záběry, ale dokonce úplně všechna digitální data, tak jak vznikla v max. rozlišení a proč? – technologie se stále vyvíjí a když budete mít všechna originální data, máte možnost kdykoliv se záběry dále pracovat (úpravy, tisky – obrazy, třeba i 3D technologie 🙂 ) a navíc třeba záběr, který by fotograf smazal, že se nepovedl, bude třeba právě pro vás zajímavý!
  • tištěné fotografie jsou součástí objednávky od našeho ateliéru a proč? Fotografie patří na papír, tak to prostě cítím a toho se i držím. Rodinné fotky patří do alba, do rámečku na stole nebo jako obraz na to nejlepší místo na zdi!
  • všechna digitální data pro Vaši potřebu archivujeme minimálně jeden rok a proč? – chci Vám dát alespoň roční jistotu, že kdyby se cokoliv z Vašich digitálních dat ztratilo, můžete se na mne obrátit.
  • sleva na předsvatební fotografování a proč? – vzájemně se trochu poznáme a o to lepší a přirozenější bude společné svatební fotografování.

Bude mi potěšením pro Vás fotografovat!